6

Według mnie Ronaldinho w swojej szczytowej formie miażdżył wszystkich ...

0

Szczerze nie mógłbym być sędzią obejrzałem kilka razy i w chwili upadku umtitiego nie jestem w stanie zauważyć czy trochę stymulował czy rzeczywiście dostał w krtań. Nawet jeśli to była symulka to czerwo się należy.

0

Może mi ktoś przybliżyć sytuacje Aduriza z Samuelem Umtitim, co tam się właściwie stało ?

0

A czego niby się śmiejecie ? Że niby Athletic Bilbao nie ma szans nas wyrzucić z pucharu króla ? Ma szansę, przypominam zeszłoroczny superpuchar :)

0

Ja dogadałem się z nauczycielem WF-u i w szkole zrobiłem quiz sportowy, który dotyczył wyłącznie piłki nożnej.

0

Jaka grafika, procesor ?

0

Na Ace Stream pozamieniali sobie transmisje i puścili mecz jakiegoś gówna z ligi portugalskiej, zajebiście

0

Ominąłem, tzn wiesz specjalny zabieg, bo mi Ronaldo mi szkoda, że tak odstaje :D

0

Kolega ma rację, pomyliłem się w tym miejscu, następnym razem przy sporządzaniu czegoś takiego wezmę to pod uwagę


1

W sporządzaniu wykresu nie brałem pod uwagę Argentyny U-23 oraz nie brałem pod uwagę kariery juniorskiej w rezerwach Barcelony. U Ronaldo jest podobna sytuacja.

5

Witam!

Chciałbym się z wami podzielić porównaniem na tak zwanych "suchych statystykach" Messiego oraz Ronaldo, jeżeli coś takiego wam się spodoba to mogę porównywać także innych piłkarzy. Porównanie jest sporządzone przeze mnie i nie pochodzi z żadnej strony :


Gole:

Ronaldo gole ogółem:498 w 661 meczach


Messi gole ogółem: 479 w 553 meczach


Asysty:

Ronaldo asysty ogółem: 183 w 661 meczach


Messi asysty ogółem: 220 w 553 meczach


Trofea:

Ronaldo 4x mistrz krajowy (2006/07 United, 07/08 United, 08/09 United 11/12 Madryt)
Ronaldo 3x puchar krajowy (2003/04 United, 2010/11 Madryt, 2013/14 Madryt)
Ronaldo 3x Liga Mistrzów (2007/08 United, 13/14 Madryt, 15/16 Madryt)
Ronaldo 3x Superpuchary krajowe (06/07 United, 07/08 United, 12/13 Madryt)
Ronaldo 2x Superpuchar Uefa (13/14 Madryt, 15/16 Madryt)

ŁĄCZNIE: 15 najważniejszych trofeów (Puchar, superpuchar itd)


Trofea:

Messi 8x mistrz krajowy (04/05, 05/06, 08/09, 09/10, 10/11, 12/13, 14/15, 15/16)
Messi 4x puchar krajowy (08/09, 11/12, 14/15, 15/16)
Messi 4x Liga Mistrzów (05/06, 08/09, 10/11, 14/15)
Messi 7x superpuchary krajowe (05/06, 06/07, 09/10, 10/11, 11/12, 13/14, 16/17)

ŁĄCZNIE 23 najważniejszych trofeów)

Nagrody indywidualne:

Ronaldo 3x Nagroda najlepszego gracza UEFA (07/08 Utd, 2013/14 Madryt, 2015/16 Madryt)
Ronaldo 4x Złota piłka (2007/08 Utd, 2012/13 Madryt, 2013/14 Madryt, 2015/16 Madryt)
Ronaldo 13x król strzelców (07/08 LM, 07/08 BPL, 10/11 La liga, 10/11 CDL, 11/12 Euro 2012, 12/13 LM, 12/13 CDL, 13/14 LM, 13/14 La liga, 14/15 La Liga, 14/15 LM, 15/16 LM 15/16 Klubowe MŚ)

ŁĄCZNIE 20 nagrody indywidualne

Nagrody indywidualne:

Messi 3x Nagroda Uefa( 08/09, 10/11, 14/15)
Messi 5x Złota piłka (08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 14/15)
Messi 15x król strzelców (08/09 LM, 08/09 CDL, 09/10 La liga, 09/10 Superpuchar Hiszpanii, 09/10 LM, 10/11 LM, 10/11 Superpuchar Hiszpanii, 10/11 CDL, 10/11 Klubowe MŚ, 11/12 La Liga, 11/12 LM, 11/12 Superpuchar, 12/13 La Liga, 13/14 CDL, 14/15 LM)

ŁĄCZNIE: 23 nagrody indywidualne

REPREZENTACJA:

MESSI:

Gole:57
Asysty:42
Trofea:0

Ronaldo:

Gole:68
Asysty:31
Trofea:1

Udziały w finałach (gole) MESSI

Liga mistrzów:
2004/05 Champions League Final FC Barcelona 2-1 Arsenal F.C (Messi 0 goli)
2008/09 Champions League Final FC Barcelona 2-0 Manchester United (Messi 1 gol)
2010/11 Champions League Final Fc Barcelona 3-1 Manchester United (Messi 1 gol)
2014/15 Champions League Final FC Barcelona 3-1 Juventus (Messi 0 goli)

Puchar Hiszpani:
2008/09 Copa Del Rey Final FC Barcelona 4-1 Athletic Bilbao (Messi 1 gol)
2010/11 Copa Del Rey Final FC Barcelona 0-1 Real Madryt (dg.) (Messi 0 goli)
2011/12 Copa Del Rey Final FC Barcelona 3-0 Athletic Bilbao (Messi 1 gol)
2013/14 Copa Del Rey Final FC Barcelona 1-2 Real Madryt (Messi 0 goli)
2014/15 Copa Del Rey Final FC Barcelona 3-1 Athletic Bilbao (Messi 2 gole)
2015/16 Copa Del Rey Final FC Barcelona 2-0 Sevilla (dg.) (Messi 0 goli)


Copa America:
2007 Copa America Final Brazylia 3-0 Argentyna (Messi 0 goli)
2015 Copa America FInal Chile 0-0 Argentyna (4-1 karne) (Messi 0 goli)
2016 Copa America Final Argentyna 0-0 Chile (2-4 karne) (Messi 0 goli)


Mistrzostwa Świata:
2014 FIFA World Cup Final Argentyna 0-1 Niemcy (dg.) (Messi 0 goli)


Ronaldo:

Liga mistrzów:
2008/09 Champions League Final Manchester United 1-1 (6-5 karne) Chelsea (Ronaldo 1 gol)
2009/10 Champions League Final Barcelona 2-0 Manchester United (Ronaldo 0 goli)
2013/14 Champions League Final Real Madryt 4-1 Atletico Madryt (dg.) (Ronaldo 1 gol)
2015/16 Champions League Final Real Madryt 1-1 Atletico (5-3 karne) (Ronaldo 0 goli)

Puchar Anglii:
2003/04 FA CUP Final Manchester United 3-0 Millwall (Ronaldo 1 gol)
2004/05 FA Cup Final Arsenal 0-0 Manchester United (5-4 karne) (Ronaldo 0 goli)
2006/07 FA Cup Final Chelsea 1-0 Manchester United (dg.) (Ronaldo 0 goli)

Puchar Hiszpanii:
2010/11 Copa Del Rey Final Barcelona 0-1 Real Madryt (dg) (Ronaldo 1 gol)
2012/13 Copa Del Rey Final Real Madryt 1-2 Atletico Madryt (dg) (Ronaldo 1 gol)
2013/14 Copa Del Rey Final Real Madryt 2-1 Barcelona (Ronaldo 0 goli)

Mistrzostwa Europy:
2016 UEFA Euro 2016 Final Francja 0-1 Portugalia (Ronaldo 0 goli)


Podsumowanie:

Ronaldo- 5 goli w finałach
Messi- 6 goli w finałach

Gole przeciwko Realowi/Barcelonie

Messi- 15 goli
Ronaldo- 8 goli







0

Po prostu byłem w niemczech na zarobku 3 lata i się uzbieralo trochę :)

0

Czy poleca ktoś tego Longinesa, czy raczej warto rozejrzeć się za innym zegarkiem ? Zegarek ma być głównie do garnituru.

http://www.zegarkionline.pl/zlote-zegarek-longines-grandes-classiques-presence-gold-automatic-l47786326-p-870.html

0

A zresztą ibać, chociaż będzie El Clasico bez zacinania się i bez płacenia jakimiś przelewami bankowymi pocztowymi

0

Dobra wykupiłem, ale zaraz zrobię im jakiś wjazd za tą "indywidualizację komputera", co to jest? Ja im płace a oni chcą mnie szpiegować ?!

0

Kurr 20 zł nawet

0

Za 15 zł na jeden mecz to mi się nie opłaca, już wolę zrzutę zrobić na wache i jechać do Warszawy.

0

Na Ipli nie ma Eleven do wykupienia :)

0

Ma ktoś jakieś linki do transmisji, gdzie można zapłacić smsem albo PSC a nie jakimiś przelewami jak na player.pl ?

0

Chyba jak pociąg towarowy, który przekroczył skrajnie ...

1

Takie, pytanie. Kto z was z cules, zamieszkuje tereny Siedlec lub okolice ? Lokale zarzucają mi, że Gran Derbi nie jest ciekawym wydarzeniem sportowym i przyjdzie mało ludzi, a ja bym chciał udowodnić, że się mylą. Ktoś pomoże ? :D

2

Bo co ? Wygrali 2 razy z Argentyną w finale ?

0

Dania 0-1 Czarnogóra :))))

0

Jebany jasnowidz ...

2

A on może mi filce czyścić, nawet nie jest w stanie wejść na mój poziom zbierania buraków...

3

Wiecie co? Chyba zacznę trenować i idę do Barcelony grać jako bramkarz, Ter Stegenowi załatwię w zamian prace na polu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli, że Hunterem nie pogram jak mam AMD Radeon R9 380 ?

1

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

0

Siemanko, zna ktoś może stronę podobną do futbolhd bodajże, gdzie mógłbym oglądać sobie spokojnie mecze w HD (nie muszą być po polsku) ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?